Wakacyjne atrakcje dla dzieci w Pile

18.07.2017   Autor: Artur Maras
---

Regionalne Centrum Kultury w Pile przygotowało na tegoroczne lato bogatą ofertę kulturalną. Coś dla siebie mogą znaleźć ci mali i ci nieco starsi.

- Regionalne Centrum Kultury wyruszyło w plener ze swoimi propozycjami letnimi. Są zajęcia w tygodniu do południa dla dzieci na Placu Konstytucji 3 Maja, w soboty muzyczny aperitif na Placu Konstytucji. Parkowe Spotkania w niedzielę, to już jest tradycja w naszym Parku Miejskim, ale mamy również zajęcia jogi przy rzece za Szkołą Policji, a również na Placu Zwycięstwa jest wystawa klubu fotograficznego - zachęca Aneta Lorek z RCK w Pile.

W poniedziałek przed południem, na Placu Konstytucji 3 Maja, najmłodsi mieszkańcy mogli obejrzeć darmowy spektakl pt. „Kot w Butach”. Następny pt. Foszek Czyścioszek odbędzie się już w najbliższy czwartek, także o godz. 10.30, wstęp wolny.

Dzieci mogą również zapisywać się na warsztaty plastyczne, czy taneczne. Dla dorosłych oprócz zajęć jogi, tańca czy spotkań w parku z muzyką klasyczną, cotygodniowe kino plenerowe na Bulwarach Chatellerault, za Muzeum Okręgowym. Najbliższy seans już w piątek, a na nim polska komedia romantyczna pt. „Słaba płeć”.

Aktualna oferta dostępna jest na stronie Regionalnego Centrum Kultury.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group