Zaproszenie dla przedsiębiorców z regionu

25.06.2017   Autor: Artur Maras
---

W najbliższy poniedziałek rozpocznie się zapowiadana przez Urząd Miasta akcja "Pracuj w Pile". Pierwszą miejscowością, którą wraz z prezydentem Piotrem Głowskim odwiedzą pracodawcy jest Chodzież. 

Plany nowych inwestorów oraz rozwijający się lokalni przedsiębiorcy znacząco wpływają na i tak bardzo niski wskaźnik bezrobocia - obecnie na poziomie 4%. Stąd decyzja Prezydenta o rozpoczęciu kampanii, która pozwoli zaprezentować pilską ofertę rynku pracy w subregionie. Zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Dla zainteresowanych mamy bezpłatne miejsce w autobusie, który wyjedzie z Placu Staszica w Pile o godz. 5:30 - mówi Bartosz Mirowski z UM Piły

Autobus pojedzie do Chodzieży. Mogą się nim zabrać przedsiębiorcy, którzy chcą zachęcać mieszkańców miasteczka do pracy w Pile. Pomiędzy godziną 6.15 a 6.43 na chodzieskim dworcu PKP, w czasie pomiędzy odjazdem pociągu do Poznania prezydent i przedsiębiorcy będą rozdawać specjalnie przygotowaną gazetkę z ofertami pracy w Pile. Kampania obejmuje miasta ościenne w promieniu 70 kilometrów od Piły i skierowana będzie do różnych grup pracowników.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group