Asta Video Fest

Charytatywny maraton zumby [AKTUALIZACJA]

05.05.2017   Autor: Redakcja
---

JAK INFORMUJĄ ORGANIZATORZY CHARYTATYWNEGO MARATONU, ZE WZGLĘDU NA PROGNOZOWANE NA SOBOTĘ ZŁE WARUNKI ATMOSFERYCZNE, MARATON ZOSTANIE PRZEŁOŻONY NA INNY TERMIN. SZCZEGÓŁY WKRÓTCE.

***

Duża dawka ruchu i zabawy a wszystko to w szczytnym celu. Już w najbliższą sobotę 6. maja "Charytatywny Maraton z Fitness i Urbhanize". Impreza odbędzie się na stadionie przy ul. Okrzei w Pile. Dedykowana jest dzieciom z autyzmem z SP nr 12. W programie m. in. trzy godziny maratonu zumby oraz gry i zabawy dla dzieci.

- Sam maraton rozpoczyna się o godz. 16 ale poprzedzać go będzie przejazd motorów przez miasto. W trakcie maratonu także zaplanowano wiele atrakcji, będą zabawy i gry dla dzieci, będziemy rzucać kolorowym proszkiem holi. Każdy chętny, dzięki studentom pielęgniarstwa z PWSZ, będzie mógł wykonać darmowe badania profilaktyczne czy zostać potencjalnym dawcą szpiku - mówi Daniel Niżyński, współorganizator maratonu

Tego dnia do Piły przyjedzie 12 instruktorów tańca z całej Polski, którzy bedą tańczyć z uczestnikami zumbę, fitness i urbhanize.

W trakcie maratonu będą zbierane cegiełki - 20 złotych od dorosłych oraz 5 złotych od dzieci. Zebrana suma zostanie przekazana na hipoterapię dzieci z SP nr 12 w Pile.

 

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group