Koncerty, Kryminalna Piła oraz wystawa Miasto-Ogród

21.04.2017   Autor: Redakcja
---

Koncerty, wernisaże oraz coś dla miłośników ogrodów. Sprawdźcie co was czeka w najbliższych dniach.

PIĄTEK
Piła - BWA
godz. 18.00 – wystawa Michała Zielińskiego „Ślad ciała”. To seria czarno-białych naświetleń fotograficznych z motywami wcześniej fotografowanego pejzażu. W efekcie odcisk postaci stał się medium fotograficznym, które poza warstwą obrazową zawiera w sobie ślady ciała.

Piła - PWSZ w Pile godz. 19.00 – „Spotkanie kolesiów”, czyli Zenon Laskowik i zespół towarzyszący.

SOBOTA
Piła - Wyspa
- po raz piąty na pilskiej Wyspie odbędzie się Krajowa Wystawa Miasto Ogród. Podczas wystawy będzie można obejrzeć maszyny rolnicze, sprzęt ogrodniczy, a spośród bogatej oferty sadzonek, kwiatów, drzew i krzewów wybrać coś dla siebie. W sobotnie popołudnie dowiemy się także, kto został laureatem konkursu ekologicznego, będziemy mogli posłuchać koncertu zespołu Zaułek Puchaczy, No to Cyk, a także duetu Urszuli Belki i Andrzeja Sypuły. Również w niedzielę czekają atrakcje na uczestników m.in. koncerty, występy zespołów instrumentów dętych, wokalnych, ludowych oraz porady. Impreza potrwa do niedzieli, 23 kwietnia do godzinie 17.30.

Piła - RCK godz. 16.00 – spotkanie autorskie z Katarzyną Puzyńską – Z wykształcenia psycholog. Przez kilka lat pracowała jako nauczyciel akademicki na wydziale psychologii. Teraz całkowicie skupiła się na realizowaniu swojej największej pasji, czyli pisaniu. Debiutowała doskonale przyjętą książką „Motylek”, która rozpoczyna sagę o policjantach z niewielkiej wsi Lipowo. Seria o Lipowie to nie tylko trzymające w napięciu klasyczne kryminały psychologiczne, ale także powieści z rozbudowanym wątkiem społecznym i obyczajowym, które porównywane są do książek Agathy Christie i szwedzkiej królowej gatunku, Camilli Läckberg.

Piła - klub muzyczny Barka - godz. 19.00 - koncert Banda Puchatka, czyli kołobrzeska rockowa formacja, której początki sięgają 2002 roku. Ich pierwszy oficjalny koncert odbył się podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2003 w Świdwinie. Grali także podczas kolejnych edycji WOŚP. Otrzymali także nagrodę „Rockowe Ogródki 2007”, po czym rok później zawiesili muzyczne poczynania. W ubiegłym roku Adam „Herbata” Herbowski reaktywował Bandę Puchatka w nowym składzie.

NIEDZIELA
Wałcz
- godz. 9.00 – III BUNKROWE SPOTKANIE MIŁOŚNIKÓW POJAZDÓW ZABYTKOWYCH – GRUPA WAROWNA CEGIELNIA W WAŁCZU

Piła - PWSZ – VI CHORALE FESTUM PILAE IMPRESJE – AUDITORIUM MAXIMUM

Piła - Rockopolis - godz. 20.00 koncert "Domowe melodie" - to niezwykłe trio, które w ciągu kilku lat wspina się na wyżyny polskiej muzyki. Kroczą swoimi ścieżkami, unikają medialnego szumu, zdobywając wierną grupę słuchaczy. Autorka muzyki i tekstów Justyna Chowaniak razem ze Staszkiem Czyżewskim i Kubą Dykiertem stali się bohaterami kolorowej i pięknej bajki, zrodzonej z potrzeby serca w domowym zaciszu. Ich przygoda zaczęła się w 2011 roku, kiedy do sieci trafił klip do utworu „Zbyszek” – przypadkowo nagrany fragment próby szybko stał się internetowym hitem. Za nim ukazał się debiutancki, samodzielnie wydany album. Zespół wystąpił m.in. podczas Męskiego Grania oraz festiwalu Open’er. Domowe Melodie znane są nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

PONIEDZIAŁEK
Piła - RCK
godz. 19.00 - koncert charytatywny Slovian'sky. Kupując płytę-cegiełkę zespołu Slovian'sky „Bramy” wspomożesz budowę pilskiego hospicjum.

Piła - MDK godz. 19.00 - wernisaż rysunku i malarstwa młodzieży z pracowni Lucyny Pach.

fot. Facebook Domowe Melodie

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group