Zamkną DW 188

---

Kiepska wiadomość dla kierowców podróżujących drogą wojewódzką nr 188 na odcinku Debrzno Wieś-Lipka. Od najbliższego wtorku trasa ta zostanie zamknięta. Wykonawca inwestycji przewiduje wyłączenie na 10 dni. Dla kierowców przygotowano objazd.

W związku z realizowaną przez Skanska inwestycją, którą jest rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 188 na odcinku Człuchów – Piła część 1, informujemy Państwa, że od najbliższego wtorku, tj. od 14 marca droga ta na odcinku Debrzno Wieś-Lipka zostanie zamknięta. Utrudnienia potrwają około 10 dni, a w tym czasie na odcinku 3km pomiędzy miejscowościami Debrzno Wieś-Lipka będzie obowiązywał objazd drogami powiatowymi przez miejscowość Łąkie. - tłumaczy Monika Froń-Dąbrowska, Skanska S.A.

Już w tej chwili przejazd tą trasą już jest uciążliwy i wymaga ostrożności. Przez co najmniej 10 dni budowlańcy będą mieli jednak tę trasę tylko dla siebie. Po upływie tego czasu, droga na tym odcinku zostanie do użytku bez ograniczeń. Nadal jednak kierowcy będą musieli wykazać się szczególną ostrożnością ze względu na prowadzone drobne prace na poboczach.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group