Ukradł pięć samochodów

11.02.2017   Autor: Klaudia Michalska
---

Ukradł pięć samochodów i posiadał przy sobie podczas zatrzymania narkotyki. Teraz grozi mu nawet 10 lat więzienia. To nie pierwsze przestępstwo 31-latka z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego.

- Funkcjonariusze kryminalni z komendy czarnkowskiej dokonali zatrzymania dwóch osób podejrzewanych o udział w kradzieży samochodów, które miały miejsce w ciągu ostatniego miesiąca na terenie powiatu czarnkowsko-trzcianekcigo. Jednej z tych osób przedstawiono zarzut dokonania pięciu kradzieży samochodów. Były to kradzieże w Czarnkowie, w Miałach, w Kuźnicy Żelichowskiej, w Wieleniu. - mówi Radosław Gorczyński, prokurator rejonowy w Trzciance

A łączna wartość skradzionych aut wyniosła ponad 70 tysięcy złotych. Paweł B. podejrzany o kradzież samochodów usłyszał także zarzuty w związku z posiadaniem przy sobie amfetaminy. Po przesłuchaniu 31-latka i przedstawieniu mu zarzutów, prokurator wystąpił do Sądu Rejonowego w Trzciance z wnioskiem o tymczasowy areszt. Do wniosku przychylił się sędzia. Ze względu na fakt, iż mężczyzna był już wcześniej karany za podobne przestępstwa, w więzieniu może spędzić nawet 10 lat. Druga zatrzymana osoba po przesłuchaniu została wypuszczona do domu.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group