Imprezowy weekend. Sprawdź co, gdzie i kiedy

27.01.2017   Autor: Redakcja
---

Koncerty, spektakle i wystawy. W Pile i w okolicznych miejscowościach.

PIĄTEK
PIŁA - Regionalne Centrum Kultury
- o godz. 18.00 dwa spektakle: "Zrzędność i przekora" w reżyserii Mikołaja Grabowskiego oraz "Świeczka zgasła" w reżyserii Jerzego Stuhra. To nowy cykl wydarzeń kulturalnych pt.: TEATR W KINIE, czyli najznakomitsze spektakle znane z teatru telewizji, będą wyświetlane na dużym ekranie. Wstęp wolny a wejściówki do odbioru w kasie Regionalnego Centrum Kultury.

SOBOTA
ZŁOTÓW - w Miejskiej Bibliotece Publicznej
już po raz szósty odbędzie się NOC Z GRAMI PLANSZOWYMI. Poprzednie edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, na co organizator liczy i tym razem. Kilkanaście tytułów gier, turnieje, loterie z nagrodami, kanapki i świetna atmosfera.

PIŁA - Klub Barka godz. 20:00 – KONCERT – SITEK – WIELKIE SNY TOUR

ZŁOTÓW - Muzeum Ziemi Złotowskiej
o godz. 18.00 wernisaż wystawy: „Z Kresów na Krajnę Złotowską”. Wystawa połączona jest z obchodami 72-giej Rocznicy Powrotu Ziemi Złotowskiej do Macierzy. Prezentowane eksponaty pochodzą ze zbiorów prywatnych.

NIEDZIELA
PIŁA - Regionalne Centrum Kultury
godz. 19.00 spektakl "Ciao, Ciao Bambina". To najsłynniejsze włoskie piosenki w autorskiej interpretacji musicalowego aktora rodem z Rzymu. To również podróż przez historię włoskiej piosenki.

WAŁCZ - Wałeckie Centrum Kultury godz. 18.00 koncert TSA akustycznie

JASTROWIE - Miejski Ośrodek Kultury
godz. 18.00 "Statek Casablanca" to operetka opowiadająca o pięknym romansie z towarzyszącą mu intrygą i komizmem sytuacyjnym. Uczestnicy rejsu są świadkami zaręczyn właściciela statku z piękną, tajemniczą kobietą. Jednym z przypadkowych gości jest również amerykański marynarz - dawna miłość głównej bohaterki.

WTOREK
PIŁA - Galeria Vivo
- wystawa „Starożytny Egipt”. Składać się ona będzie z kompleksu siedmiu oddzielnych budowli nawiązujących do architektury starożytnego Egiptu. To ekspozycja edukacyjna.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group