Handlował lekami na potencję bez zezwolenia

09.01.2017   Autor: Redakcja
---

W ręce pilskiej policji wpadł 41-latek z Piły, który handlował lekami na potencję, bez stosownego pozwolenia. Policjanci zabezpieczyli dodatkowo papierosy bez polskich znaków akcyzy.

Handlarz wpadł podczas kontroli drogowej, do której zatrzymany został w swoim BMW.

- Podczas kontroli funkcjonariusze w bagażniku oraz w schowku znaleźli około 400 sztuk tabletek leku "Kamagra 100" i "Sextreme Red Fors". Oba leki stosowane są w celu poprawy potencji u mężczyzn. Kierowca nie posiadał wymaganego pozwolenia na handel tabletkami na terenie RP informuje - Magdalena Marchwant, rzeczniczka pilskiej policji.

Dodatkowo w samochodzie oraz w czasie przeszukanie mieszkania 41-latka mundurowi ujawnili łącznie 300 sztuk papierosów MARVEL i Marlboro bez polskich znaków akcyzy skarbowej.

Mężczyzna usłyszał zarzut przechowywania w celu wprowadzenia do obrotu produktów leczniczych, nie posiadając pozwolenia na dopuszczenie do obrotu. Za to przestępstwo grozi mu grzywna, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2. Ponadto za posiadanie nielegalnych papierosów odpowie za wykroczenie skarbowe. Za ten czyn grozi mu wysoka grzywna.

Fot. KPP Piła

Przeczytaj więcej o: policja piła, kpp piła,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group