„Misiewicze” są wśród nas?

31.12.2016   Autor: Paweł Różycki
---

Dyrektor Centralnego Ośrodka Sportu w Wałczu misiewiczem? Zdzisław Ryder został umieszczony na liście stworzonej przez partię Nowoczesna. Obecny dyrektor ośrodka sportowego w Wałczu nie ma sobie nic do zarzucenia.

Mam odpowiednie kwalifikacje, a więc wyższe wykształcenie, stosowne studia menadżerskie z zakresu zarządzania obiektami sportowymi czy organizacji imprez sportowych. Mam także wieloletnie doświadczenie w zakresie sportu. Uważam, że jestem specjalistą w tym wymiarze. Powiem, że warto aby ci którzy wypowiadają się w mojej osobie w ten sposób, aby czasami spojrzeli w lustro codzienne rano i zobaczyli de facto co uczynili dla Centralnego Ośrodka Sportu przez ten okres czasu – mówi Zdzisław Ryder, dyrektor COS OPO w Wałczu.

Zdzisław Ryder oprócz piastowania funkcji dyrektora Centralnego Ośrodka Sportu w Wałczu jest także radnym miejskim reprezentującym Prawo i Sprawiedliwość. Ośrodkiem sportowym w Wałczu kierował także w latach poprzednich. Jest on jedną z ponad trzystu osób znajdujących się na stronie misiewicze.pl. Jak zapowiedział dyrektor Centralnego Ośrodka Sportu w Wałczu, chce on swoją pracą na rzecz rozwoju COS-u udowodnić, że nie zasługuje na tytuł misiewicza.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group