.Nowoczesna ze swoim biurem w Pile

28.11.2016   Autor: Artur Maras
---

Partia .Nowoczesna od dzisiaj ma swoje biuro poselskie także w Pile. Choć posłanka Joanna Szmidt oraz poseł Marek Ruciński zostali wybrani do Sejmu z okręgu poznańskiego to chcą docierać do jak największej grupy wyborców - stąd jak tłumaczą - biuro przy Al. Wojska Polskiego w Pile.

- Biuro jest wspólne, moje oraz posła Marka Rucińskiego. Tak samo funkcjonujemy w Poznaniu. To się sprawdza bo ze względu na nasze kompetencje czy wymiar czasowy możemy się zaangażować lokalnie. Uważam, że im więcej posłów .Nowoczesnej w terenie tym większa możliwość poznania realnych problemów mieszkańców - mówi Joanna Szmidt, poseł na Sejm RP

 

Posłanka Joanna Szmidt oraz poseł Marek Ruciński dostali się do Sejmu z okręgu wyborczego nr 39 czyli okręgu poznańskiego, mimo to posłowie chcą rozszerzać swoją działalność i docierać do jak najszerszego elektoratu. Stąd decyzja o otwarciu biura poselskiego w Pile. Te znajduje się przy Al. Wojska Polskiego 24 na pierwszym piętrze. Na początek ma być czynne w każdy czwartek w godz. 17.30-18.30 oraz w poniedziałki po wcześniejszym mailowym umówieniu się z posłami.

Przeczytaj więcej o: sejmik województwa wielkoposlkiego,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group