Wiemy kto dziś wybierze się do Teatru

15.11.2016|Autor: Patrycja Jankowska

W Teatrze Miejskim w Pile trwa Festiwal Teatralny – Teatr pasja rodzinna, na dzisiejszy spektakl “Dom lalki” rozdaliśmy naszym czytelnikom trzy podwójne bilety.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: Kto jest reżyserem spektaklu “Dom lalki”? Osoby, które wzięły udział w konkursie nie miały problemu z prawidłową odpowiedzią, oczywiście spektakl wyreżyserował Michał Siegoczyński.

Szczęście w losowaniu mieli: Emilia Bogdańska, Sandra Borkowska i Piotr Grabowski. Zwycięzcom gratulujemy!

“Dom lalki” to spektakl opowiadający o tym czy dorosłemu mężczyźnie wypada bawić się lalkami? Torwald Helmer, producent muzyczny, uważa, że to żaden wstyd. Zwłaszcza, jeśli lalką okazuje się utalentowana wokalnie piękność, jeszcze nieodkryta przez rekiny show businessu. Tak właśnie rodzi się Nora – nowa gwiazda krajowej sceny muzycznej, idealny produkt popkultury, od stóp do głów wykreowany przez rzutkiego męża-menedżera. Czy goszcząca w domu Nory kamera telewizyjna wyłapie jakieś rysy na tym doskonałym wizerunku? I co stanie się, gdy któryś ze sznurków przy tej pięknej marionetce zerwie się lub poplącze?

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.