Chciał zabić siebie, a później policjanta...

16.08.2016   Autor: Redakcja
---

Chodziescy policjanci zatrzymali mężczyznę, który najpierw zadzwonił na telefon alarmowy informując, że odbierze sobie życie, a następnie rzucił się z nożem na policjanta i chciał go zabić.  

- Mężczyzna zadzwonił pod numer alarmowy, informując, że idzie się powiesić, po czym zerwał połączenie. Dyżurny jednostki niezwłocznie skierował na miejsce zdarzenia patrol Policji. Policjanci obeszli dookoła dom, pukali do okien i drzwi, jednakże nikt się nie odzywał. W związku z zagrożeniem dla życia, podjęli decyzję o siłowym dostaniu się do mieszkania - informuje rzecznik chodzieskiej policji.

Gdy policjanci przeszukiwali mieszkanie, jednego z nich niespodziewanie zaatakował mężczyzna z nożem. Mundurowemu udało się uniknąć ciosu, a później obezwładnić napastnika.

Nożownikiem okazał się być sam zgłaszający próbę samobójczą 50-letni mieszkaniec Chodzieży. Mężczyzna był pijany, miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Sąd Rejonowy w Chodzieży na wniosek prokuratora zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Zatrzymanemu grozi mu do 10 lat więzienia.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group