Imprezowy weekend w regionie

29.07.2016   Autor: Redakcja
---

Najbliższy weekend będzie obfitował w różnego rodzaju imprezy. Od kina letniego po koncert disco polo.

PIĄTEK:
Piła: Kino letnie na Bulwarach Chatellerault - niecodzienna okazja, aby obejrzeć komedię "Przychodzi facet do lekarza".

Piła, plac Staszica: Wraca ‪Kino Pod Gwiazdami. Na placu Staszica będą wyświetlane dwa filmy. O godz. 18.00 Dla dzieci kultowy film o smokach, a dorośli przeniosą się na "Planetę Singli" - to od godz. 20.00. W razie deszczu organizatorzy rozstawią namiot.

Trzcianka: o 20 w Parku 1 Maja rusza Wakacyjne Granie z Trzcianeckim Domem Kultury. Zaprasza zespół Arranger.

SOBOTA:
Piła - deptak:
O 18:00 na placu Konstytucji 3 Maja przy fontannie rozpoczyna się koncert "Scena multiintrumentalistów - gramy na wszystkim.

Piła - Rockopolis - godz. 20.00 koncert zespołu BAiKA. BAiKA to nowy projekt Piotra Banacha i Kafi, czyli Katarzyny Sondej. Jak sami mówią: "wspólnie komponują. On pisze teksty i gra. Ona śpiewa, ale za to jak. Tylko tyle i aż tyle". Piotr Banach założył takie zespoły jak Hey i Indios Bravos i to on stał za największymi sukcesami tych formacji. W projekcie BAiKA towarzyszy mu Kafi - ekspresyjna, obdarzona niezwykłym głosem, utalentowana wokalistka. Ich największy przebój to utwór "Jeśli tylko to będzie możliwe"

Łobżenica: Wyścigi smoczych łodzi - ruszają punktualnie o godzinie 17.00 przy rzece przy Parku Miejskim. Wieczorem po wyścigach koncert disco polo w Parku Miejskim.

NIEDZIELA:
Piła:
Park Miejski, godzina 18. W ramach parkowych spotkań koncert "Z muzyką filmową na Ty"
Wałcz: Wałecka promenada przy boisku Orlik zamieni się w kino letnie o godzinie 22. W planach emisja nominowanego do Oscara polskiego filmu "W ciemności". Wstęp wolny.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group