Asta Video Fest

Prawie 100 tysięcy dla obywateli

16.07.2016   Autor: Redakcja
---

Prawie sto tysięcy złotych w budżecie obywatelskim Mirosławca na przyszły rok. Mieszkańcy już mogą przygotowywać swoje propozycje. Rejestracja zgłoszeń ruszy za miesiąc.

Ponieważ w tym roku zaczęliśmy dość późno z budżetem na rok 2016 i pokrywają się daty zgłoszenia na rok 2017. Budżet z 2016 mamy już praktycznie w realizacji myślę, że jak dojdzie już do zgłaszania nowych projektów wszystkie te trzy inwestycje z tegorocznego budżetu obywatelskiego będą już namacalne i będzie wiarygodność, że w tym kierunki te środki były wydatkowane. W tym roku mieliśmy 45 tysięcy na rok następny mamy 75 tysięcy z mała korektą zostawiamy 20 tysięcy tylko dla terenów wiejskich, i dwa projekty jeden za dwadzieścia drugi za trzydzieści pięć tysięcy. - mówi burmistrz Mirosławca Piotr Pawlik

Projekty obywatelskie będzie można zgłaszać w drugiej połowie sierpnia. Na głosowanie mieszkańcy Gminy Mirosławiec będą mieli czas do końca września. Pozwoli to na wpisanie realizacji najlepszych projektów obywatelskich do przyszłorocznego budżetu.Propozycje obywatelskie są już przesyłane poprzez portal społecznościowy Facebook, a są to między innymi kanalizacja w Łowiczu Wałeckim i oświetlenie na stadionie miejskim.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group