Eko-Faktura Eko-Wybór, sadzimy kolejne drzewa!

28.05.2016   Autor: Redakcja
---

Za nami kolejny Finał akcji Eko-Faktura Eko-Wybór. Tym razem drzewka zostały posadzone na pilskiej wyspie.

Od zeszłej jesieni pracownicy ASTA-NET zachęcają do zrezygnowania z papierowej faktury na rzecz jej elektronicznego zamiennika, z którego można korzystać dzięki internetowemu odpowiednikowi biura obsługi. Plusów korzystania z usługi eBOK jest wiele. Umożliwia zdalne zamawianie usług, bezpłatne korzystanie z prawie 2 000 hotspotów stacjonarnych i mobilnych w autobusach miejskich w Pile i Wałczu oraz zgromadzenia wszystkich faktur i innych istotnych dokumentów w jednym miejscu.

Ułatwienie klientom zarządzania swoimi usługami i fakturami to nie wszystko. ASTA-NET postanowiło również zmienić przestrzeń wokół nas i co dziesiątą zgodę na eko-fakturę zamienia w jedno drzewo. Do zmiany tej zachęcali między innymi pracownicy Biur Obsługi Klienta, ale także emitowane na antenie TV ASTA spoty promocyjne oraz akcje na portalu społecznościowym.

Pierwszy finał akcji odbył się w Jastrowiu. Podczas rodzinnego pikniku posadzono 72 drzewa. Dzisiaj odbył się kolejny finał. Na pilskiej Wyspie drzewa posadzili Prezydent Miasta Piły Piotr Głowski, Ryszard Standio Dyrektor RDLP w Pile oraz Zbigniew Ryczek Prezes Asta-Net.

Kolejne akcje sadzenia drzew odbędą się w czerwcu: w Trzciance 5.06, Wałczu 25.06 i w Złotowie 28.06. Łącznie w całym naszym regionie posadzonych zostanie 512 drzew.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group