Asta Video Fest

Sztandarowy projekt PiS wszedł życie

07.04.2016   Autor: Redakcja
---

1 kwietnia zaczęły obowiązywać przepisy sztandarowego projektu Prawa i Sprawiedliwości 500+. Właśnie o tym w programie „W szerszym kontekście”, którego gościem jest poseł na Sejm RP Maks Kraczkowski.

- Jesteśmy partią, która realizuje swoje obietnice wyborcze. Cieszę się, że program 500+ ruszył. Mimo zmasowanej krytyki opozycji, jesteśmy jedyną partią, która coś realnego Polakom daje, a nie jak dotychczas tylko drenuje ich kieszenie, podkreśla gość programu. Mimo obaw o sfinansowanie programu, jestem dobrej myśli, bowiem te dane rodzinom pieniądze wrócą na rynek i pobudzą polską gospodarkę. Ponadto jestem przekonany, że te działania w dalszej perspektywie spowodują zwiększenie dzietności w polskich rodzinach, a to powinno być zadaniem priorytetowym - przekonuje Maks Kraczkowski, poseł PiS.

W programie także o zawirowaniach wokół Trybunału Konstytucyjnego i społecznych projektach zaostrzenia ustawy aborcyjnej i stanowisku PiS w tej sprawie. Więcej w programie „W szerszym kontekście”, dzisiaj o godz. 19.30 w TV ASTA, zaprasza Piotr Grześ.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group