Rezygnacja dyrektora szpitala - przyjęta

04.03.2016   Autor: Klaudia Michalska
---

Dyrektor szpitala w Czarnkowie zrezygnował ze stanowiska. Po niemal dwóch latach pracy złożył wypowiedzenie. Do starostwa wczoraj wpłynął wniosek Jacka Pietryki o rozwiązanie umowy za porozumieniem stron, a dziś zarząd powiatu przyjął tę rezygnację.

Zarząd na wniosek pana Jacka Pietryki odwołał go ze stanowiska dyrektora Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej co jest równoznaczne z wypowiedzeniem stosunku pracy. - Jest to decyzja pana dyrektora i będziemy ją szanować. Nasza współpraca, nasze relacje były bardzo dobre. Wiele spraw, które on wprowadzał były dla nas innowacyjne. Przy nim się uczyliśmy się  i zdobywaliśmy doświadczenie - tłumaczy Tadeusz Teterus, starosta czarnkowsko-trzcianecki

Jacek Pietryka tłumaczy swoje odejście niewykonaniem wszystkich założonych sobie celów, dlatego pochodzący ze Szczecina dyrektor postanowił zrezygnować z pracy.

Obowiązki dyrektora placówki do czasu rozstrzygnięcia konkursu pełnić będzie Barbara Wicher dotychczasowy zastępca dyrektora do spraw ekonomiczno-administracyjnych. W najbliższych miesiącach zostanie ogłoszony konkurs na to stanowisko.
Po spotkaniu z dyrektorem, starosta rozmawiał też o sytuacji szpitala z jego pracownikami.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group