Zatrzymania w Pile za narkotyki i kradzieże

01.03.2016   Autor: AK
---

Pilscy kryminalni zatrzymali sześć osób podejrzewanych o posiadanie narkotyków oraz kradzież.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali Opla Astrę. Kierowca i pasażer zachowywali się nerwowo podczas legitymowania, więc mundurowi przeszukali auto. Na tylnym siedzeniu samochodu znaleźli worek, a w nim amfetaminę. Po zatrzymaniu mężczyzn przeszukano także ich mieszkania. - Śledczy zabezpieczyli łącznie ponad sto gramów narkotyków w postaci amfetaminy i marihuany - informuje mł.asp. Żaneta Kowalska, rzecznik prasowy pilskiej policji.
Zatrzymani to mieszkańcy Czarnkowa w wieku 24 i 34 lat. Grozi im kara do 10 lat więzienia.

W tym samym czasie, także kryminalni zatrzymali czterech pilan, podejrzewanych o kradzieże. - Podczas przeszukań mieszkań policjanci odnaleźli skradziony sprzęt RTV i AGD o wartości ponad 8 tys. zł oraz dodatkowo zabezpieczyli ponad 400 porcji narkotyków w postaci amfetaminy i marihuany, sprzęt służący do porcjowania środków odurzających i substancji psychotropowych, pieniądze oraz atrapę broni - dodaje rzecznik.
Jeden z zatrzymanych mężczyzn był poszukiwany przez organy ścigania. Zatrzymani to 30-kilkuletni mieszkańcy Piły. Za popełnione przestępstwa grozi im kara więzienia odpowiednio do 5 i do 10 lat.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group