"Mechanik" zaprasza na warsztaty

26.02.2016   Autor: Paulina Michałek-Komorowska
---

Popularny „Mechanik” zaprasza gimnazjalistów na warsztaty informatyczne. Pierwsze spotkanie odbyło się 20 lutego, teraz na kolejne zapraszają 12 marca.

W trakcie pierwszych zajęć uczniowie zdobyli wiedzę i umiejętności związane z budową domowej sieci bezprzewodowej Wi-Fi i sposobami jej zabezpieczania, a także stworzyli swój pierwszy program komputerowy w postaci historyjki, animacji lub gry.

12 marca odbędzie się drugie spotkanie w ramach warsztatów. Uczniowie będą mogli zgłębić się w  tematykę związaną z kartami graficznymi i sposobem ich testowania, a także zostaną wprowadzeni w świat grafiki komputerowej.

Podczas ostatniego spotkania, które odbędzie się 2 kwietnia organizatorzy wszystkich zainteresowanych zapoznają z systemem zarządzania treścią CMS (ang. Content Management System), który pozwala na łatwe stworzenie nowoczesnego  i funkcjonalnego serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę.

Więcej informacji można znaleźć na stronie szkoły, tam również dostępny jest formularz rejestracyjny na najbliższe spotkanie 12 marca – liczba miejsc jest ograniczona. Warsztaty odbywają się w godzinach od 9.00 do 13.00.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group