Tytuł Kobiety Roku 2015 trafił do Ujścia

19.12.2015   Autor: Artur Maras
---

Czytelnicy prestiżowego branżowego czasopisma przyznali tytuł Kobiety Roku 2015. Została nią Izabella Wałkowska z firmy Plastwil z Ujścia.

- Firma Plastwil produkuje komponenty z tworzyw sztucznych dla dużych koncernów i dodatkowo produkujemy systemy mocowania szyn na rynek polski i na rynki zagraniczne. Oczywiście cały czas myślimy o rozwoju firmy czyli o budowie kolejnych hal, zwiększenia parku maszynowego i o kolejnym zwiększaniu zatrudnienia, ale również myślimy o ekspansji zagranicznej – mówi Izabella Wałkowska, prezes firmy Plastwil.

Pani Prezes nie kryje dumy z otrzymanego tytułu. Plastwil, który Izabella Włakowska przejęła od rodziców w 2010 roku zatrudnia obecnie 450 pracowników i to im jak podkreśla prezes, firma zawdzięcza swój sukces. Od czasu przejęcie sterów, udało się podwoić park maszynowy i potroić obroty. Współpracuje również z wieloma jednostkami naukowo-badawczymi w kraju. Firma od lat otrzymuje wiele nagród i wyróżnień w tym większość regionalnych. Teraz dodać należy tytuł Kobiety Roku 2015 – w kategorii Przedsiębiorczość przyznawaną przez czytelników Pulsu Biznesu.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group