Wspomnienie o Salonie

05.11.2015   Autor: Artur Maras
---

Miłośnicy kina, emisja filmu "Noc Walpurgii" oraz spotkanie z główną bohaterką produkcji - tak wyglądał Salon Kulturalny TV Asta, który odbył się w Regionalnym Centrum Kultury.

A co o "Nocy Walpurgii" mówi odtwarzająca główną rolę Małgorzata Zajączkowska? - To jest film dla ludzi, którzy kochają historie o innych ludziach. Którzy kochają kino suspensu. Którzy kochają kino niepokojące, kino o różnych formach miłości i różnych formach człowieczeństwa - mówi aktorka.

Tytułowa "Noc Walpurgii" dostarcza widzom wielu różnych wrażeń - od strachu przez śmiech do zadumy. Zrealizowana w czerni i bieli produkcja łączy kameralność z operowym rozmachem.

Spotkanie było dla widzów szansą na poznanie głównej bohaterki, znanej polskiej aktorki Małgorzaty Zajączkowskiej, która w filmie zagrała postać operowej divy z mrocznymi tajemnicami. Podczas spotkania nie zabrakło wielu anegdot z życia zawodowego, jak i pytań publiczności. Aktorka opowiadała również o karierze, zapatrywaniu na dzisiejsze kino oraz roli, na którą - jak podkreśliła - czekała całe życie.

Zapraszamy do TV Asta na powtórki Salonu Kulturalnego - piątek, 6 listopada - godz. 4.30, 15.00, sobota, 7 listopada - godz. 4.30,  niedziela, 8 listopada - godz. 4.30, 23.00.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group