Będzie nagroda za pomoc w ujęciu wandali

26.10.2015   Autor: Redakcja
---

Wracamy do tematu zniszczenia przez wandali elewacji budynku Pilskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Wawelskiej. Prezes spółdzielni zapowiada, że osoba, która przyczyni się do ustalenia sprawców, otrzyma nagrodę. 

Przypomnijmy, że incydent miał miejsce przed ponad tygodniem. Dzień po zakończeniu prac przy odnawianiu elewacji, należącego do Pilskiej Spółdzielni Mieszkaniowej pawilonu handlowego, na murach pojawiły się rasistowskie napisy.

Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie. Jak na razie sprawców nie udało się ustalić. Nieoficjalnie wiadomo jednak, że trop prowadzi do pilskich środowisk "kibolskich", które w ostatnich miesiącach dały się mocno we znaki również poznańskiemu klubowi piłkarskiemu Lech Poznań.

- Każdy taki incydent oznacza dla nas wymierne finansowe straty, dlatego bardzo zależy nam na ustaleniu sprawców - mówi Lucjan Szutkowski, prezes Pilskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej. - Nagrodzimy osobę, która przyczyni się do ustalenia sprawcy lub sprawców - zapowiada prezes.

Przeczytaj więcej o: psm lw piła, wandale piła,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Najnowsze
Pilne
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group