Ukradł torebkę, wpadł też za rozbój

22.09.2015   Autor: Redakcja
---

Policjanci zatrzymali 19-letniego mieszkańca Piły, podejrzanego dokonanie kradzieży i rozboju.

Do zdarzenia doszło w nocy z 16 na 17 września w jednym z pilskich lokali. - Podczas imprezy młoda kobieta bawiła się ze swoimi znajomymi. W pewnej chwili zorientowała się, że ktoś ukradł jej torebkę z dokumentami, pieniędzmi i telefonem. Próbowała jej szukać, bezskutecznie jednak i o zdarzeniu poinformowała pilską policję - informuje mł. asp. Żaneta Kowalska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Pile.

Policjanci natychmiast zajęli się poszukiwaniem sprawcy. Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego pilskiej komendy błyskawicznie ustalili amatora cudzego mienia, którym okazał się 19-letni mieszkaniec Piły. W miniony piątek pilscy stróże prawa zatrzymali mężczyznę w jego mieszkaniu na terenie Piły. Trafił on prosto do policyjnego aresztu.

- Amator cudzych torebek przyznał się do popełnionego czynu. Nie potrafił jednak wytłumaczyć przyczyn swojego  zachowania. Jak ustalili policjanci, mężczyzna jest również sprawcą rozboju na swoim znajomym, do którego doszło we wrześniu, przy ulicy Zygmunta Starego w Pile - dodaje rzecznik Kowalska.

Zatrzymany mężczyzna to 19-letni mieszkaniec Piły. Teraz odpowie za dokonanie rozboju oraz kradzieży. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności  do 12 lat.

 

 

Przeczytaj więcej o: kradzież, rozbój,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group