Kto z PSL do sejmu?

23.08.2015   Autor: Agnieszka Kledzik
---

Krzysztof Paszyk otwiera listę do sejmu Polskiego Stronnictwa Ludowego w okręgu pilskim. Na trzeciej pozycji jest Ryszard Goławski, starosta złotowski.

PSL zaprezentował w sobotę w Pile swoich kandydatów do Sejmu i Senatu w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Kandydujących miał wesprzeć Stanisław Kalemba, poseł ludowców i były minister rolnictwa, ale nie mógł przybyć z przyczyn osobistych. On sam przechodzi na emeryturę, a jego miejsce - lidera na liście zajął młody ludowiec Krzysztof Paszyk. Pochodzący z Obornik działacz PSL pracuje na co dzień w Pile w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Pełni też funkcję przewodniczącego Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.

- Dość egoizmu i indywidualizmu. My będziemy działać drużynowo. Wszystkie osiemnaście osób, które znalazły się na liście, walczyć będą o zwycięstwo w wyborach - deklaruje lider listy Krzysztof Paszyk.

Na trzecim wysokim miejscu znalazł się Ryszard Goławski, starosta złotowski.

Z naszego rejonu na liście PSL znalazły się nazwiska samorządowców z powiatu pilskiego. O mandaty posłów powalczą Jan Pikulik oraz dwie radne powiatu pilskiego: Agnieszka Mrotek i Agnieszka Magnucka.

Całość konferencji do obejrzenia w najbliższym tygodniu na antenie TV Asta.

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group