Kierowco, nie irytuj się

28.04.2015   Autor: Artur Maras
---

Wielu mieszkańców Piły irytuje się z powodu remontu ul. Kossaka w Pile, który znacznie wpływa na utrudnienie komunikacji w mieście.

Choć na razie kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość to dzięki pozyskanym, zewnętrznym środkom remont zakończy się znacznie szybciej niż początkowo planowano.

Ruszył także remont ul. Przemysłowej.

- Nastąpi zmiana organizacji ruchu w rejonie ul. Głuchowskiej i tej części ul. Kossaka, przebiegającej przy galerii Kasztanowa. W ramach tej przebudowy przed długim weekendem zostanie wylana masa - mówi Jolanta Sobieszczyk z Urzędu Miasta w Pile.

Na początku roku ul. Kossaka, tak jak ul. Przemysłowa została zakwalifikowana do Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych czyli potocznych tzw. schetynówek. W tym przypadku dofinansowanie na remont ulicy Kossaka wyniosło prawie 2 mln zl. Przyznane środki pozwolą na wcześniejszą realizację zleconych wykonawcy prac. Maja się one zakończyć nie jak zapowiadano wcześniej, w czerwcu przyszłego roku, ale jeszcze w roku bieżącym.

Rusza także remont i przebudowa ul. Przemysłowej. W związku z prowadzonymi pracami do 30 września kierowcy muszą spodziewać się utrudnień w tym rejonie.

Przeczytaj więcej o: remont, Kossaka, rowerzytska, utrudnienia na kossaka,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group