Konkurs dla fanów Bajora

10.04.2015   Autor: Redakcja
---

W niedzielę do Piły przyjeżdża Michał Bajor, polski aktor i piosenkarz. Mamy dla naszych Czytelników konkurs, w którym można wygrać zaproszenie na muzyczne spotkanie z artystą.

Aby wygrać bilet należy odpowiedzieć na pytanie: Jaki tytuł nosi ostatnia płyta Michała Bajora? Wśród nadesłanych prawidłowych odpowiedzi wylosujemy osobę, która otrzyma zaproszenie na niedzielny koncert. Nasz adres: konkurs@asta24.pl. Czekamy do godziny 21.00!

*

Po dwóch latach koncertowania z recitalem piosenek francuskich z albumu "Od Piaf do Garou" Michał Bajor rozpoczyna nową koncertową i fonograficzną przygodę. Nagrał swoją 18 płytę pt. "Moje podróże". 13 (to szczęśliwa dla artysty liczba) autorskich tekstów napisał specjalnie dla niego mistrz, Wojciech Młynarski. Muzykę skomponowali tak uznani twórcy jak Włodzimierz Korcz, Włodzimierz Nahorny, Janusz Sent, Jerzy Derfel i Wojciech Borkowski, a także świetni muzycy grający w zespole Michała: Paweł Stankiewicz, Maciej Szczyciński, Tomasz Krezymon i Marcin Olak. Piosenki opowiadają o latach dzieciństwa w Opolu, debiucie w Warszawie, podróżach po świecie, a nawet o charakterystyce Bliźniąt – znaku zodiaku, spod którego jest Michał. Utwory są, jak zawsze u Michała Bajora, bardzo różnorodne: od nostalgicznych i dramatycznych po zabawne, a nawet żartobliwe. I jedno je mocno łączy – są niezwykle osobiste. Piękne, mądre teksty Wojciecha Młynarskiego są bardzo wyraziste i porywające. I to zarówno te poważne, jak i te pogodne. A kompozycje tak znakomitych muzyków dopełniają całości tego nowego, artystycznego wyzwania artysty. Tradycyjnie, po nagraniu kolejnego krążka, Michał rozpoczyna trasę koncertową, która potrwa dwa sezony. Na koncercie znajdzie się również kilka piosenek z jego starszego repertuaru, jak m.in. "Ogrzej mnie", "Błędny rycerz", "Początek drogi" czy "Moja miłość największa". Wszystkie autorstwa Wojciecha Młynarskiego. Oczywiście, pomysł na kolejny, 19 album już jest…

Koncert odbędzie się w niedzielę, 12 kwietnia, o godz. 18.00 w Teatrze Miejskim w Pile.

Wysłanie zgłoszenia do konkursu jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

mat. RCK

Przeczytaj więcej o: koncert, konkurs, zamoście,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group