Prezydent Komorowski w Czarnkowie

---

Chociaż w ramach kampanii wyborczej, to bardzo niespodziewanie odwiedził Czarnków i jego mieszkańców prezydent Bronisław Komorowski. Pomimo nieco deszczowej pogody, pl. Wolności pękał w szwach. Powitany przez poseł Marię Małgorzatę Janyskę prezydent podziękował za zaproszenie i gorące przyjęcie. Przypomniał czasy, kiedy z tą okolicą był związany pracując jako poseł: - Dobrze wspominam czas, kiedy mogłem służyć tej miejscowości posłując na Sejm. To był dobry czas.  A przed sobą mamy piękny czas budowania i wzmacniania swojej Ojczyzny.

Prezydent także nawiązał do historii regionu, wskazując, że tworzy ona podwaliny wyznawanych dziś wartości: - Te tereny mają swoją specyfikę. Tu szanuje się pracę, a jak trzeba było, to tu szło się w bój. Państwu bowiem najlepiej służą nie ci, którzy głośno krzyczą, ale ci, którzy pracują. Żeby być dobrym obywatelem, trzeba szanować prawa. Tu, w Wielkopolsce dobrze pamiętają co to znaczy szanować cudze prawa, a o własne państwo się bić.

Po części oficjalnej spotkania, prezydent wyszedł do mieszkańców Czarnkowa i okolic. Każdy przy odrobinie szczęścia miał okazję uścisnąć mu dłoń, otrzymać autograf, czy zrobić sobie zdjęcie.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group