Asta Video Fest

Znalazł portfel i...

16.12.2014   Autor: Redakcja
---

Pewnemu mieszkańcowi Jastrowia podczas spaceru wypadł portfel. W środku były dokumenty, 1.400 złotych w gotówce i karty kredytowe.

W poniedziałek, podczas spaceru mieszkańcowi Jastrowia przez nieuwagę wypadł z płaszcza portfel. Powiadomieni o zdarzeniu policjanci z Jastrowia bardzo szybko ustalili kim jest mężczyzna, który przywłaszczył sobie znaleziony na ulicy portfel. - Kilka godzin po zdarzeniu mundurowi zapukali do drzwi mieszkania 33-letniego mieszkańca Brzeźnicy. Ten był bardzo zdziwiony wizytą funkcjonariuszy - relacjonuje Maciej Forecki, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Złotowie. - Nieuczciwy znalazca udawał kompletnie zaskoczonego, z początku twierdził, że to na pewno pomyłka. Policyjne przeczucie jednak nie myliło funkcjonariuszy; mężczyzna po chwili namysłu przyznał się do przywłaszczenia portfela i wskazał mundurowym, gdzie dokładnie go wyrzucił. Oddał też zabrane z jego wnętrza 1.400 złotych.

33-latek został zatrzymany. Przedstawiono mu zarzut przywłaszczenia mienia. Funkcjonariusze odzyskali portfel z całą zawartością i przekazali właścicielowi. Za popełnione przestępstw nieuczciwemu znalazcy grozić mu może kara do 1 roku pozbawienia wolności.

fot. fggam.org

Przeczytaj więcej o: policja, zlotow, jastrowie, portfel,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group