"Na Górze" bez litości

14.12.2014   Autor: Redakcja
---

W ostatnią sobotę roku w Pile odbędzie się koncert Roberta Brylewskiego i "Na Górze", wraz z potańcówką Kolektyw Alternatywy 4.

Koncert jest organizowany w związku z projektem „Bez litości”, realizowanym pod patronatem Stowarzyszenia Na Górze, w ramach Konkursu Mikrodotacji Wielkopolska Wiara 2014 z Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Jak zapewniają organizatorzy, podczas koncertu zostanie m.in. wykonana „Centrala” Brygady Kryzys, do której muzykę skomponował Robert Brylewski. Koncert ten będzie pierwszym jego spotkaniem z zespołem Na Górze. Wcześniej grupa zarejestrowała w studiu swoją wersję tego utworu – tę sesję nagraniową można zobaczyć na You Tube pod nazwą: „Na Górze – Centrala (Brygada Kryzys)”. Robert Brylewski zamierza dograć do tej wersji swą gitarę, natomiast Tomasz Lipiński (autor tekstu) dograć wokal.

Kolektyw Alternatywy 4 to cztery postaci pilskiej sceny muzycznej, zafascynowane skocznymi rytmami ska i reggae oraz ostrymi riffami punk rocka czyli Aśka, MR. Jerzozwierz, Siekier i Leon. Bardzo wielce prawdopodobne jest, że Potańcówka zostanie wzmocniona przez kilku gości.

Koncert i potańcowka odbędą się w sobotę 27 grudnia (sobota), w Klubie Muzycznym Barka o godz. 20.00. Wstęp: 20 zł w przedsprzedaży i 25 zł w dniu koncertu.

Przy okazji koncertu będzie można kupić nową płytę grupy "Na Górze", która właśnie została wydana dzięki społecznościowemu finansowaniu poprzez serwis internetowy "wspieramkulture.pl".

Przeczytaj więcej o: koncert, barka, na górze, nowy rozkład jazdy pkp,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group