Zoomy Fashion po raz drugi w Pile

26.10.2014   Autor: Redakcja
---

9 pokazów, 60 modelek i modeli (również tych małych), 179 stylizacji - to wszystko (i wiele więcej) złożyło się na drugą edycję Zoomy Fashion w Pile, która w sobotni wieczór odbyła się w Gym Factory przy Warsztatowej.

- Dziękujemy każdej osobie zaangażowanej w projekt, naszym sponsorom i partnerom - powiedział Michał Kranc - organizator Zoomy Fashion. - Bez ich pracy i pomysłów ta edycja Zoomy nie byłaby tak dopracowana -dodał.

Różnorodność pokazów i występów artystycznych zapewniły pełne spektrum atrakcji. Połączenie artyzmu fryzjerskiego i malarskiego zaskoczyły widzów na samym początku. Hania A. Kranc i Tomasz Perlicjan stworzyli jedyne w swoim rodzaju widowisko, które zostawiło niedosyt i pytanie, czego można jeszcze dokonać, łącząc tak różne dziedziny sztuki.

Chwilę później stylizacje rodem z salonów stolicy, wschodzące gwiazdy polskiej mody oraz lokalni twórcy pokazali stroje godne noszenia. Swoje kolekcje zaprezentowały: Wzorowisko z Trzcianki, Wuem z Piły, Creownia z Piły, Madame Lala z Chodzieży oraz Marylaw z Torunia.

Finałowy pokaz Katarzyny Szymańskiej, począwszy od najwyższej jakości dzianin, po idealnie obszyte outfity, pokazał pełna skalę mocy polskiej mody.

Wokalne podróże sióstr Hybiak (mogliśmy słuchać tylko jednej z nich, gdyż druga uległa zapaleniu kratani), miniwernisaż Robert Judyckiego, burleska i taniec orientalny Art of Minds z Piły okraszone pantomimą Teatru Tak z Piły dopełniły wrażeń.

Czy Piła zagości na modowej mapie Polski?

- Ilość gości na drugiej edycji udowadnia, że jesteśmy zainteresowani modą na najwyższym poziomie. Natomiast przybycie skautów z agencji modelek oraz kupców dużych sieci modowych w celu nawiązania współpracy, buduje podwaliny pod przyszłe sukcesy mody w Pile - podkreśla Michał Kranc.

Co ważne organizatorzy w głównej mierze pokazują nasze modelki, dziewczyny z sąsiedztwa, a to daje im szanse na karierę, a na pewno przygodę.

Fot. Tomasz Maciejewski / więcej zdjęć z II edycji Zoomy Fashion znajdziecie TUTAJ

Przeczytaj więcej o: Gym Factory, zoomy fashion, michał kranc, tmh piła,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group