Polonia kończy rundę na 4. miejscu

22.06.2014   Autor: Magdalena Lach
---

Piłkarze TP Polonia Piła zakończyli rundę wiosenną Pilskiej Klasy Okręgowej. Zawodnicy Piotra Sochackiego w spotkaniu kończącym rundę zmierzyli się na wyjeździe z Polonią Jastrowie. Komplet punktów w tym meczu zainkasowali gospodarze.

W przedostatniej kolejce PKO poloniści podejmowali u siebie zespół z Chodzieży. Kibice, którzy wybrali się na to spotkanie nie mogli narzekać na nudę, bo na stadionie przy Okrzei padło aż 7 goli. Pilanie wygrali ten mecz 5:2.

Nieco gorzej zawodnicy z Piły wypadli w ostatnim meczu rundy wiosennej. Wczorajsze spotkanie w Jastrowiu rozpoczęło się od dobrej gry gospodarzy. Dwie pierwsze bramki zdobyli jatrowianie. Na listę strzelców wpisali się Błażej Foryś i Jędrzej Wiśniewski.

W drugiej połowie posiadanie piłki ponownie było większe po stronie gospodarzy. Kiedy wydawało się, że w tym meczu już nic się nie zmieni, Mateusz Kostecki dał swojemu zespołowi sygnał do odrabiani strat, zdobywając bramkę kontaktową. Na tym skończyła się dobra gra pilan. Polonia Jatrowie była w tym meczu zespołem bardziej agresywnym i zdeterminowanym. Mecz zakończył się zwycięstwem Jastrowia 2:1.

TP Polonia Piła zakończyła sezon na wysokim 4. miejscu z dorobkiem 53 punktów.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group