Na kogo zagłosować?

Poniżej listy kandydatów do Parlamentu Europejskiego:

 

I. Kandydaci Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobro:

1. Andrzej DERA

2. Witold TOMCZAK

3. Grażyna PIETRZYKOWSKA-ĆWIEK

4. Jolanta JĘDRECKA

5. Michał PROSTKO-PROSTYŃSKI

6. Anna MYKYTYN

7. Łukasz SOBKOWIAK

8. Małgorzata DOBOSZ

9. Małgorzata CHĄDZYŃSKA

10. Arkadiusz MASŁOWSKI

 

II. Kandydaci Ruchu Narodowego

1. Bartosz JÓZWIAK

2. Maciej WITZBERG

4. Maciej WIŚNIEWSKI

5. Klaudia Justyna BŁOSZYK

6. Agata Joanna JANUSZ

7. Maciej Filip JANKOWSKI

8. Agnieszka TOMASZEWSKA

9. Aleksandra Agnieszka SMEKTAŁA

10. Tomasz Ryszard HANC

 

III. Kandydaci Sojuszu Lewicy Demokratycznej:

1. Krystyna ŁYBACKA

2. Wiesław Andrzej SZCZEPAŃSKI

3. Katarzyna Maria KRETKOWSKA

4. Tadeusz TOMASZEWSKI

5. Vanessa Małgorzata KACZMAREK-LEKKI

6. Romuald Kazimierz AJCHLER

7. Elżbieta STREKER-DEMBIŃSKA

8. Marek Leon NIEDBAŁA

9. Karolina WITKOWSKA

10. Leszek ALEKSANDRZAK

 

IV. Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości:

1. Ryszard CZARNECKI

2. Tadeusz DZIUBA

3. Adam ROGACKI

4. Karolina DERA-SZYMAŃSKA

5. Sławomir HINC

6. Maria WICHNIEWICZ

7. Marek SOWA

8. Halina SOBOTA

9. Ewa JEMIELITY

10. Jan MASIEL

 

V. Kandydaci Europy Plus Twojego Ruchu:

1. Marek SIWIEC

2. Izabella ŁUKOMSKA-PYŻALSKA

3. Krzysztof KŁOSOWSKI

4. Paulina BANAŚ

5. Maciej BANASZAK

6. Justyna PANKOWSKA

7. Stanisław SCHUPKE

8. Bożena HAJDUŚ

9. Krzysztof OSTROWSKI

10. Monika KOSIŃSKA

 

VI. Kandydaci Polski Razem Jarosława Gowina:

1. Dariusz LIPIŃSKI

2. Joanna FRANKIEWICZ

3. Agnieszka MIRECKA-KATULSKA

4. Agnieszka MICHALAK

5. Grzegorz PIECHOWIAK

6. Andżelika BRĘCZEWSKA

7. Rafał STRZYŻEWSKI

8. Krystian JARMUSZKIEWICZ

9. Robert GÓRECKI

10. Elżbieta BORYS

 

VII. Kandydaci Nowej Prawic Janusza Korwin-Mikke:

1. Zygmunt KOPACZ

2. Michał ADAMCZAK

3. Janina ŻUPAŃSKA-ADAMIAK

4. Tomasz RYBARCZYK

5. Kasper SZYMAŃSKI

6. Joanna KURASZKIEWICZ

7. Dawid INDRZEJCZAK

8. Agata OSTASZEWSKA

9. Piotr WAWRZYNIAK

10. Natalia CZYŻ

 

VIII. Kandydaci Platformy Obywatelskiej:

1. Agnieszka KOZŁOWSKA-RAJEWICZ

2. Adam SZEJNFELD

3. Marek WOŹNIAK

4. Małgorzata WASZAK

5. Marzena WODZIŃSKA

6. Krzysztof PIWOŃSKI

7. Dariusz PILAK

8. Krystyna WILKOSZARSKA

9. Barbara CZACHURA

10. Michał STULIGROSZ

 

IX. Kandydaci Polskiego Stronnictwa Ludowego:

1. Andrzej GRZYB

2. Andżelika MOŻDŻANOWSKA

3. Eugeniusz GRZESZCZAK

4. Wojciech JANKOWIAK

5. Zofia SZALCZYK

6. Krzysztof PASZYK

7. Mirosława KAŹMIERCZAK

8. Andrzej KUBIAK

9. Andżelika CHOJNACKA

10. Marek BAUMGART

Przeczytaj więcej o: wybory, kandydaci, 2014, parlament europejski,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group