Artystyczna dusza czyli wernisaż Katarzyny Monel.

17.05.2014   Autor: Magdalena Lach
---

„Przebłyski świadomości” to tytuł pierwszego autorskiego wernisażu, który Katarzyna Monel ma za sobą. W piątkowe popołudnie w Galerii „Na Poddaszu”, znajdującej się w pilskiej PWSZ im. Stanisława Staszica, odbyła się wystawa jej obrazów.

Życie skłoniło ją do tego, aby przelewać na papier to co czuje i to co ją nurtuje. Oprócz malarstwa, pisze wiersze oraz teksty piosenek. Jest wokalistką zespołu Final Six. Wszechstronnie uzdolniona młoda kobieta jest autorką ponad 300 obrazów, które mówią o niej najwięcej. Jak sama wspomina, często łączy swoje dwie pasje czyli malarstwo i muzykę.

Katarzyna Monel jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej o specjalności telewizyjnej Wyższej Szkoły im. Melchiora Wańkowicza w Warszawie oraz Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego.

Wystawa potrwa do połowy czerwca, a po jej zakończeniu artystka przekaże 10 obrazów dla Towarzystwa Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej w Pile - z przeznaczeniem na rzecz budowy hospicjum w Pile.

Autor: Aleksandra Lipiec

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group