Okradł kilkanaście mieszkań, piwnic i firm w Pile

05.05.2014   Autor: Redakcja

Policjanci zatrzymali 26-latka z Piły, który podejrzany jest o osiem kradzieży oraz osiem kradzieży z włamaniem. Łącznie postawiono mu 16 zarzutów. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Ostatnie włamanie miało miejsce w kwietniu. Z magazynu budowlanego przy ulicy Bydgoskiej w Pile wyniesiono materiały budowlane, przewody elektryczne oraz grzejniki.

Krótko później kryminalni z Piły wytypowali i zatrzymali podejrzanego: 26-letniego mieszkańca Piły, który trafił do aresztu.

Jak ustalili śledczy, włamanie do magazynu przy Bydgoskiej nie było jedynym przestępstwem, jakie miał na swoim koncie zatrzymany mężczyzna. Okazało się, że od ubiegłego roku dokonał on na terenie Piły kilkunastu kradzieży i włamań. Zazwyczaj wybierał piwnice i prywatne posesje. Najczęściej jego łupem padały znajdujące się tam rowery, ale kradł również pieniądze i dokumenty.

26 – latek z Piły był już wcześniej karany. Teraz usłyszał aż 16 zarzutów, dotyczących kradzieży oraz włamań. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj więcej o: policja piła, kradzież piła, włamania piła,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group