Spacerowali, fotografowali, podsumowali

24.04.2014   Autor: Redakcja
---

W Regionalnym Centrum Kultury Fabryka Emocji można podziwiać wystawę fotografii, będącą efektem dwóch Pilskich Spacerów Fotograficznych. Ich autorami są członkowie Pilskiej Grupy Pasjonatów Fotografii KADR oraz ich gości.

Pilska Grupa Pasjonatów Fotografii KADR to grono przyjaciół, których łączy jedno – uwielbiają fotografować. Podczas swych spotkań wpadli na pomysł, aby zarazić również tą pasją innych. Efektem tego była organizacja spacerów dla mieszkańców Piły i nie tylko. Nie ważny był sprzęt, umiejętności czy wiek. Najważniejsza była dobra zabawa i nawiązanie znajomości wśród osób, które mają wspólne hobby. Między innymi za to przedsięwzięcie grupa została nominowana do Syriusza - nagrody Prezydenta Piły.

Tematem pierwszego spaceru były zakamarki miasta. Kolejny poświęcony był miastu nocą. Oba spacery przyciągnęły kilkadziesiąt osób, które mogły się poznać, wymienić doświadczeniami a często po prostu porozmawiać. - Ta wystawa to swoiste podsumowanie obu spacerów. Postanowiliśmy pokazać najlepsze prace spacerowiczów mieszkańcom Piły. Być może to spowoduje, że na kolejne spotkania wybiorą się z nami jeszcze liczniej – mówi Damian Majewski z PGPF Kadr.

Najbliższa okazja do pospacerowania z kadrowiczami już w najbliższą sobotę, 26 kwietnia. Spotkanie o godzinie 14:00 przy fontannie na ulicy Śródmiejskiej. Tematem przewodnim będzie światło i cień. Dołączyć może każdy pod warunkiem zabrania ze sobą dobrego humoru.

 

Przeczytaj więcej o: pila, spacer, kadr,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group