Uwaga kierowcy!

---

Wraz z ociepleniem aury, na pilskie ulice wracają inwestycje i remonty drogowe i podziemne, a to najczęściej wiąże się z utrudnieniami dla kierowców. Szczególną ostrożność należy zachować poruszając się następującymi ulicami:

  • ul. Kossaka i al. Powstańców Wlkp. gdzie Miejska Spółka Wodociągów i Kanalizacji realizuje budowę sieci kanalizacji deszczowej, planowany termin zakończenia prac 4 kwietnia br.

  • Modernizacja południowej części obwodnicy śródmiejskiej od ul. Podgórnej do ul. Kwiatowej z przebudową skrzyżowania z ul. Towarową i Pomorską – termin całkowitego zakończenia prac – sierpień 2015 r.

  • (od 10 marca) Skrzyżowanie ul. Bydgoskiej i ul. Podchorążych, zamknięciu ulegnie wjazd i wyjazd z ul. Podchorążych, a ruch samochodów odbywać się będzie w części wybudowanego już ronda. Zakończenie I etapu przebudowy ul. Bydgoskiej w terminie maj - czerwiec 2014r.

  • Skrzyżowanie al. 500-lecia z ul. Śniadeckich – budowa sygnalizacji świetlnej, potrwa do końca maja br. i w pierwszym etapie prac nie powinna wiązać się z utrudnieniami dla kierowców.

Na podstawie komunikatu Urzędu Miasta Piły.

Przeczytaj więcej o: utrudnienia, inwestycje, kierowcy, remonty, drogi,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group