Asta Video Fest

Podwójny sukces policji

13.02.2014   Autor: Redakcja
---

Około 1 500 porcji narkotyków znaleźli pilscy policjanci w mieszkaniu 26-letniego mieszkańca naszego miasta. Mężczyzna odpowiada także za liczne włamania na terenie Piły, których dokonywał wraz ze swoim wspólnikiem.

Ta sprawa miała swój logiczny ciąg, dlatego też w konsekwencji doszło nie do jednego, a do dwóch zatrzymań. Wszystko rozpoczęło się, gdy funkcjonariusze policji uzyskali informacje o 26-letnim pilaninie, który może być w posiadaniu znacznej ilości narkotyków. Na początku obecnego tygodnia policjanci odwiedzili jego mieszkanie przy ulicy Korczaka.

- Na miejscu funkcjonariusze zatrzymali 26-letniego mężczyznę. Podczas przeszukania, śledczy zabezpieczyli 900 porcji amfetaminy, 600 porcji marihuany oraz 7,39 gram tabletek ekstazy. Dodatkowo policjanci odnaleźli na miejscu elektronarzędzia oraz biżuterię pochodzące jak się okazało z wcześniejszych włamań - mówi nadkom. Tomasz Wojciechowski.

Jak się później okazało mężczyzna nie dokonywał włamań w pojedynkę, a wraz z 20-letnim wspólnikiem. Ten został zatrzymany jeszcze tego samego dnia na terenie Piły. Duet jest odpowiedzialny za dokonanie szeregu włamań na przestrzeni zaledwie kilku ostatnich tygodni. Teraz za popełnione przestępstwa obu mężczyznom grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj więcej o: policja, narkotyki, włamania, zatrzymanie, kradzieże,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group