Piła szuka sportowego ambasadora

03.02.2014   Autor: Redakcja
---

Rozpoczęła się walka o pierwszy w historii tytuł Sportowego Ambasadora Piły - Kibica Roku 2013. W batalii uczestniczy jedenastu pilan, a czołówka już się wykrystalizowała.

Przyznanie tytułu to pomysł radnego Jacka Bogusławskiego, który od lat wspiera pilski sport. Teraz postanowił on docenić nie tylko sportowców, ale także tych, bez których sukcesów i przede wszystkim emocji w sporcie by nie było, czyli kibiców.

Plebiscyt ma bowiem na celu wyłonienie tego kibica, który najlepiej reprezentował nasze miasto na sportowych arenach całego świata pojawiając się na nich z flagą, szalikiem lub innym gadżetem, na którym znajdowała się nazwa Piły.

Za nami już pierwszy etap zmagań o tytuł - komisja konkursowa wyłoniła jedenastu kandydatów, na których można oddawać swoje głosy. Głosowanie za pośrednictwem strony internetowej www.plebiscyt.jacekboguslawski.pl będzie trwało tylko do 19 lutego. Warto więc pospieszyć się z wyborem swojego faworyta i oddaniem na niego głosu.

Później, 1 marca, osoba która otrzyma największe poparcie internautów odbierze statuetkę oraz nagrodę niespodziankę podczas gali Syriusze w Regionalnym Centrum Kultury. Na galę zaproszenia otrzymają także osoby z miejsc 2-3 plebiscytu na Sportowego Ambasadora Piły.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group