Włamywacze z Łobżenicy zatrzymani

14.01.2014   Autor: Redakcja
---

Dwaj mieszkańcy Łobżenicy trafili w ręce policji. Mężczyźni odpowiedzą wkrótce za włamanie i kradzież. Ich łupem padły elektronarzędzia o łącznej wartości około 2 tysięcy złotych.

Do włamania doszło w miniony weekend na ulicy Sportowej w Łobżenicy. Sprawcy wyważyli zamek, po czym weszli do znajdującego się tam pomieszczenia gospodarczego, wynosząc z niego wspomniane elektronarzędzia. Bardzo szybko do akcji ruszyła jednak policja, co umożliwiło błyskawiczne zatrzymanie sprawców.

- Natychmiast po otrzymaniu informacji o zdarzeniu miejscowi funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania włamywaczy. Podjęte działania bardzo szybko przyniosły efekty. Już po kilkunastu godzinach jakie upłynęły od włamania, funkcjonariusze zatrzymali na terenie Łobżenicy dwóch podejrzanych mężczyzn. Obydwaj jeszcze tego samego dnia trafili do policyjnego aresztu. Mundurowi ustalili dodatkowo miejsce w którym schowane zostały przedmioty pochodzące z włamania do pomieszczenia gospodarczego - powiedział nadkom. Tomasz Wojciechowski. 

Zatrzymani to 23- oraz 24-letni mieszkańcy Łobżenicy. Wkrótce odpowiedzą oni za włamanie, za co grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj więcej o: policja, włamanie, łobżenica,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group