Asta Video Fest

Każdy może zostać strażakiem

10.01.2014   Autor: Redakcja
---

Każdy ma szansę stać się zawodowym strażakiem...przynajmniej na jeden dzień. Strażacy z Piły przekazali właśnie na finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy niecodzienny prezent - możliwość spędzenia jednego dnia, pełnego wrażeń w ich jednostce.

Podczas tegorocznego finału pilscy strażacy ponownie zjawią się w Regionalnym Centrum Kultury, gdzie będą nie tylko prowadzić akcje edukacyjne, ale także czynnie włączą się do zbiórki pieniędzy. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pile przekazała bowiem na licytację niemal metrową maskotkę. Ten kto zdecyduje się wyłożyć największą kwotę na zakup "Żarka" otrzyma do niego wyjątkowy bonus.

- W tegorocznej edycji na aukcję wystawiona będzie strażacka maskotka – Żarek, a zwycięzca tej aukcji wygra również jeden dzień służby w Jednostce Ratowniczo–Gaśniczej w Pile - informuje mł. bryg. Zbigniew Szukajło.

Takiej okazji nie może przegapić żaden pasjonat straży pożarnej, a takich w naszym regionie z pewnością nie brakuje. Zwycięzca podczas dnia ze strażakami nie tylko weźmie udział w zmianie służby, spotka się z Komendantem Powiatowym PSP w Pile czy zapozna się ze sprzętem znajdującym się na wyposażeniu jednostki, ale także spędzi czas w Centrum Ratowniczym i weźmie udział w ćwiczeniach ratowniczych. Na zakończenie czeka go także kolejna niespodzianka, ale szczegółów związanych z nią strażacy jeszcze nie zdradzają.

Przeczytaj więcej o: straz pozarna, wośp, licytacja,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group