Derby Wielkopolski na żywo

06.12.2013   Autor: Redakcja
---

Już w niedzielę piłkarze KS Credo Futsal Piła zmierzą się w Komornikach z M40.pl Poznań. Wielkie Derby Wielkopolski, jak reklamowane jest to wydarzenie będzie można obejrzeć w internecie dzięki transmisji na żywo, którą zorganizowały władze pilskiego klubu.

Już mecze w hali PWSZ w Pile pokazały jak wielkie jest zainteresowanie futsalem w naszym mieście. Teraz pilanie jadą na pierwszy w tym sezonie mecz wyjazdowy, ale niewykluczone, że w podpoznańskich Komornikach i tak będą mogli czuć się jak u siebie, gdyż wizytę na hali zapowiedziała spora grupa fanów założonej latem drużyny.

Dla tych, którzy w podróż się nie wybierają przygotowano nie lada niespodziankę, a więc pierwszą w historii klubu i całej drugiej ligi futsalu transmisję na żywo ze studiem przedmeczowym, komentarzami na żywo i wypowiedziami po spotkaniu. Spotkanie będzie można obejrzeć m.in.

" target="_blank">TUTAJ, ale nie tylko.

- Bezpośrednia transmisja z Derbów Wielkopolski zostanie także przeprowadzona w Barze Desperado, który jest oficjalnym partnerem naszego klubu - podkreśla Łukasz Stasicki, rzecznik prasowy KS Credo Futsal Piła. - Mecz będzie można obejrzeć tam na dużym telebimie oraz na nieco mniejszych telewizorach. Liczymy więc na głośny doping naszych kibiców na hali oraz kciuki trzymane przed telewizorami i monitorami. Początek pojedynku w niedzielę 8 grudnia o godzinie 15:30. Relacja na żywo z tego spotkania rozpocznie się kwadrans wcześniej.

Jedną z osób, które na pewno będą śledzić to spotkanie jest trener reprezentacji Polski do lat 21 Gerard Juszczak, który wziął na celownik dwóch młodych piłkarzy KS Credo Futsal Piła - Mateusza Kosteckiego i Jakuba Skwarka, a więc kolejno piątego i pierwszego zawodnika w aktualnej klasyfikacji najlepszych strzelców drugiej ligi futsalu.

Przypomnijmy, że KS Credo Futsal Piła mając rozegrany jeden mecz mniej od większości swoich rywali, zajmuje doskonałe czwarte miejsce w aktualnej tabeli ligowej. Ewentualne zwycięstwo w Derbach Wielkopolski może pozwolić pilanom awansować na jeszcze wyższą lokatę.

Przeczytaj więcej o: credo, mecz, futsal, transmisja,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group