Najlepsze kawy świata

25.11.2013   Autor: Redakcja
---

Od wtorku 26 listopada do 5 grudnia w godzinach od 14:00 do 22:00 wszyscy pasjonaci dobrej kawy powinni odwiedzić Cukiernię Śródmiejską w Pile. Właśnie w tych dniach będzie obowiązywała tam specjalna oferta kaw z okazji Coffee Time Fest 2.

Tak jak ubiegłego roku, tak i teraz właściciele sprowadzili specjalnie dla miłośników kawy ciekawe pozycje - między innymi kawy jednorodne z najlepszych plantacji na świecie. Prawdziwą atrakcją będzie tzw. duże ziarno, czyli kawa Maragogype z Meksyku. Nie zabraknie także kawy ekologicznej oraz najlepszych pozycji z włoskiej palarni Vergnano. Na osoby, dla których cena kawy nie ma znaczenia będzie czekała, uchodząca za najlepszą kawę na świecie, Jamaica Blue Mountain oraz najdroższa kawa świata, w promocyjnej cenie - Kopi Luwak. Dodatkowo, w godzinach od 16:00 do 18:00, będzie można kupić kawę parzoną alternatywnie - aeropress, drippec.

Z kolei 28 listopada o godzinie 19:00 odbędą się nieoficjalne otwarte Mistrzostwa Piły w Latte Art, które sędziować będą Mistrzowie Polski w tej dziedzinie. Do zdobycia będą cenne nagrody. Zgłoszenia należy wysyłać na adres biuro@alma.pila.pl lub pod numerem telefonu 602 239 362. Przed rozpoczęciem rywalizacji zostanie wyświetlony film pt. "Fenomeny nowoczesnego świata - kawa" oraz kilka innych filmików, na których będzie można podziwiać pokazy Latte Art. Łącznie na gości będzie czekało ponad dwadzieścia różnych kaw. Warto spróbować!

Artykuł sponsorowany

Przeczytaj więcej o: pila, atrakcje, oferta, konkurs, cukiernia śródmiejska, kawa,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group