Bezpieczeństwo w ruchu drogowym

21.11.2013   Autor: Redakcja
---

Wczoraj w sali kinowej Chodzieskiego Domu Kultury odbyło się spotkanie zorganizowane przez Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Warszawie, Wydział Ruchu Drogowego KWP w Poznaniu oraz chodzieską policję. Hasło debaty to „Bezpiecznie – Chce się żyć”.

Seminarium zostało zorganizowane już czwarty raz. - Spotkanie rozpoczęło się projekcją filmu na temat wypadków drogowych z udziałem osób pieszych. Następnie głos zabrał asp. szt. Maciej Bednik z Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Poznaniu, który zaznaczył, że nastąpiła poprawa w ilości zdarzeń z udziałem pieszych. Nadal jednak skala tego zjawiska jest dużo wyższa w porównaniu z innymi krajami - informuje st, sierż. Karolina Smardz-Dymek, rzecznik prasowy KPP w Chodzieży.

Po tym wystąpieniu na scenę został zaproszony asp. szt. Janusz Herba z Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego KPP w Chodzieży, który w formie dialogu z prowadzącym przedstawił stan bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie powiatu chodzieskiego. Nie zabrakło także konkursów dla widzów.

Przeczytaj więcej o: policja, chodziez, bezpieczeństwo, debata, ruch drogowy,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Najnowsze
Pilne
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group