The Cuts w Desperado

19.11.2013   Autor: Redakcja
---

23 listopada o godzinie 20:00 w klubie Desperado wystąpi zespół The Cuts. Piła jest jednym z jedenastu miast, które zespół odwiedzi podczas jesiennej trasy koncertowej. Na występach The Cuts fani usłyszą znane już utwory, jednak zespół z pewnością zaskoczy nawet najbardziej wymagających sympatyków.

- Jedziemy w trasę ze znanym już materiałem, ale z zupełnie inna energią. Gramy piosenki ze wszystkich naszych płyt. Również takie, których nie graliśmy na żywo nigdy wcześniej. Co ważne, w tym roku poszerzyliśmy instrumentarium o perkusję, wracając tym samym do korzeni zespołu. Gramy teraz mocniej, głośniej i bardziej rockowo, a nasze koncerty są bardziej żywe od tych sprzed kilku lat. Dobrze nam w tym nowym wcieleniu, bo również publiczność na koncertach reaguje bardzo żywiołowo. Liczę, że nie inaczej będzie w Pile - Przemek Zdunek, mówi wokalista The Cuts.

Dla osób, które nie będą mogły usłyszeć The Cuts na żywo w Desperado, mamy dobrą wiadomość. Koncert będzie nagrywany, a następnie zostanie wyemitowany w TV ASTA. Bilety na koncert w Pile w cenie 20 zł do nabycia w klubie Desperado oraz w sklepie muzycznym "Demo". Z twórczością zespołu można się zapoznać na stronie internetowej www.thecuts.pl.

Przeczytaj więcej o: pila, koncert, The Cuts, desperado,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group