Muzyka, humor, teatr

14.11.2013   Autor: Redakcja
---

W przyszłym tygodniu wszystkich sympatyków teatru czeka kolejna porcja spektakli w doborowej obsadzie. W piątek, 22 listopada o godzinie 19:00 w Regionalnym Centrum Kultury w Pile odbędzie się spektakl pt. „One i my”.

 Sztuka nawiązuje do najlepszych tradycji kabaretu aktorskiego, który niesłusznie został zapomniany. Doskonałe teksty kabaretowe oraz przedwojenne przeboje w wykonaniu plejady gwiazd z całą pewnością spodobają się stęsknionym za takim repertuarem widzom. Przedstawienie będzie jednak nawiązywać do współczesności, bowiem tematyka damsko-męskich relacji nigdy się nie starzeje.

 Malownicza stylistyka uwielbianych przez widzów lat dwudziestych i trzydziestych, doda przedstawieniu elegancji i klasy."Nikt tylko Ty", "Sam mi mówiłeś", "Wspomnij mnie", "Słomiany wdowiec", czy "Ach te baby", to tylko niektóre szlagiery polskiej piosenki kabaretowej, które będzie można usłyszeć podczas przedstawienia. Wielbiciele dobrej muzyki i wysublimowanego poczucia humoru z całą pewnością wyjdą ze spektaklu "One i my" zadowoleni.

Aktorzy w tej sztuce występują zamiennie i są to:
Grażyna Barszczewska/Ewa Makomaska, Anna Guzik/Ewa Kuklińska, Andrzej Deskur/Przemysław Glapiński/Tomasz Stockinger, Michał Konarski/ Jacek Wójcicki/Wojciech Wysocki, Zbigniew Lesień/Albert Osik.

Źródło: rck.pila.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group