Asta Video Fest

Pilski mistrz MMA

13.11.2013   Autor: Redakcja
---

W minioną niedzielę w Żyrardowie pod Warszawą odbyły się 46 Mistrzostwa Polski Amatorskiego MMA. Zawody zorganizowane przez PZMMA – Polski Związek MMA  przyciągnęły do Żyrardowa blisko 200 zawodników startujących w 15 kategoriach.

Wśród nich nie zabrakło reprezentanta z Piły. - Kamil Duda utalentowany zawodnik trenujący w GŁD Team Piła po raz kolejny udowodnił, że w swojej kategorii nie ma sobie równych wygrywając cały turniej. Kamil stoczył trzy pojedynki, pierwszy zakończył się szybkim poddaniem, po obronie próby obalenia Kamil zacisnął anakondę na szyi rywala i zmusił go ty do poddania się. Druga walka zakończyła się po pięknym kopnięciu na głowę – high-kick, które znokautowało rywala. Finał to popis umiejętności Kamila, na które rywal nie mógł znaleźć odpowiedzi i w niecałą minutę Kamil potężną serią ciosów bez odpowiedzi ze strony swojego przeciwnika zmusił sędziego do przerwania pojedynku przez TKO - informuje Marek Ciechanowski.

Kolejny wygrany turniej w tym roku, oraz bilans dziewięciu walk bez porażki sprawiają, iż Kamil jest jednym z najlepszych juniorów kategorii 80 kg w Polsce.

Źródło: Marek Ciechanowski

Przeczytaj więcej o: mma, walki, mistrzostwo, kamil duda,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group