Śleszyńska i Wawrzecki w Pile

04.11.2013   Autor: Redakcja
---

W przyszłym tygodniu rozpoczyna się 14. Festiwal Teatralny "Teatr Pasja Rodzinna". 12 listopada w Regionalnym Centrum Kultury "Fabryka Emocji" odbędzie się spektakl pt. "Sextet, czyli Roma i Julian".

Wartka akcja, dowcipne dialogi i zaskakujące rozwiązania to najkrótszy opis komedii "Roma i Julian" w reżyserii Krzysztofa Jaroszyńskiego, z udziałem m.in. Hanny Śleszyńskiej i Pawła Wawrzeckiego. Czy on to już ON, czy jeszcze ONA? Czy po zmianie płci nadal będą się w sobie kochać? Czy w szalonych czasach chirurgii plastycznej i zabiegów in vitro można być ojcem i jednocześnie siostrą dla tej samej osoby?

Akcja dzieje się we współczesnej Polsce, w klinice seksuologicznej. Na operację zmiany płci czeka para młodych ludzi. Roma chce zostać mężczyzną, zaś leżący w sąsiedniej sali Julian - kobietą. Romę odwiedza o pokolenie od niej starszy mąż. Zapowiada rozwód i odebranie majątku. W tym samym czasie przy łóżku Juliana lamentuje matka, wstrząśnięta decyzją syna. Podczas przypadkowego spotkania na korytarzu okazuje się, że matkę Juliana i męża Romy za młodu łączyła wielka miłość. Tymczasem niespodziewanie Roma i Julian mają się ku sobie…

Spektakl odbędzie się 12 listopada o godzinie 19:00. Bilety 75 zł i 70 zł na balkonie.

Źródło: rck.pila.pl

Przeczytaj więcej o: pila, rck, spektakl, pasja rodzinna, festiwal teatralny,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group