Kultowy zespół wystąpi w Pile

22.10.2013   Autor: Redakcja
---

Już w połowie listopada w Auditorium Maximum Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile wystąpi zespół Voo Voo. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00.

Voo Voo istnieje już ćwierć wieku, a 16 listopada zagra dla pilskiej publiczności. Zespół łączy w swojej twórczości różne style muzyczne m. in. jazz i rock. Każdy z muzyków Voo Voo współpracuje również z innymi formacjami. Te doświadczenia pozwalają wciąż udoskonalać oryginalne brzmienie grupy. Zespół lubi dialogować z artystami z wielu stron świata od Azji, przez Podhale, po Amerykę Południową i Afrykę.

W 1995 roku Wojciech Waglewski, lider grupy, został uhonorowany „Paszportem Polityki” za "łączenie muzyki różnych kultur". W latach 1994, 2008, 2009 został laureatem „Fryderyka” - najważniejszej nagrody polskiego środowiska muzycznego, w kategorii „Kompozytor Roku”.

Oprócz Wojciecha Waglewskiego - wokalisty i gitarzysty, w skład zespołu wchodzą także: Mateusz Pospieszalski - saksofony i śpiew, Karim Martusewicz - bas oraz Michał Bryndal - perkusja.

Bilety w cenie 45 zł do nabycia w kasie PWSZ budynek A na parterze, Regionalnym Centrum Kultury "Fabryka Emocji", Domu Księgarskim MJL w Centrum Handlowym IBI oraz przy ul. 14 Lutego w Pile, a także w sklepie muzycznym Demo, przy ul. Budowlanych w Pile.

Źródło: Aleksandra Fabiszak, Biuro Informacji i Promocji PWSZ w Pile

fot. voovoo.pl

Przeczytaj więcej o: pila, pwsz, koncert, auditorium maximum, voo voo,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group