Nafta u siebie

18.10.2013   Autor: Redakcja
---

W poniedziałek, 21 października o godzinie 18:00 w hali pilskiego MOSiR-u, siatkarki PGNiG Nafta Piła rozegrają mecz z drużyną Beef Master Budowlani Łódź. Będzie to debiut pilanek przed własną publicznością w tym sezonie.

Siatkarki Nafty nie rozpoczęły obecnych rozgrywek w najlepszym stylu. Dwie wyjazdowe porażki we Wrocławiu oraz Policach pokazały, że pilanki czeka jeszcze sporo pracy. Najlepszą okazją do odniesienia pierwszego ligowego zwycięstwa przez podopieczne trenera Wiesława Popika, będzie mecz z łodziankami w Pile. Kibice w Grodzie Staszica są spragnieni siatkarskich emocji, więc licznie powinni przybyć do hali, przy ulicy Żeromskiego.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów siatkówki na najbliższy mecz w pilskiej hali. Pojedynek z zespołem Beef Master Budowlani Łódź jest dla nas bardzo ważny, dlatego na pewno przyda nam się duże wsparcie i głośny doping. Liczymy na to, że pilscy kibice, którzy są najlepsi w całej Polsce, jak zawsze nas nie zawiodą, a my damy z siebie wszystko, aby zapisać pierwsze ligowe punkty na swoim koncie - powiedziała Joanna Kuligowska, kapitan PGNiG Nafta Piła.

Mecz zapowiada się emocjonująco, gdyż zawodniczki z Łodzi, podobnie jak pilanki przegrały dwa spotkania w tym sezonie. W trzeciej kolejce zmagań, jedna z drużyn odniesie pierwsze zwycięstwo. Miejmy nadzieję, że to gospodynie będą miały więcej powodów do radości w poniedziałkowy wieczór.

Źródło: ptps.pila.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group