Droga na sam szczyt

29.09.2013   Autor: Magdalena Lach
---

Wielkopolska nie jest najbardziej popularnym regionem jeśli chodzi o wspinaczkę. Złotów to jednak miasto, w którym miłośnicy tej dyscypliny sportu mają możliwość nauki i realizowania swojej pasji.

 

Pomysł na prowadzenie zajęć ze wspinaczki panelowej – wspinanie po sztucznej ściance - zrodził się w głowie Tomasza Urbańskiego – doświadczonego taternika, który swoje zamiłowanie do gór postanowił przekazywać mieszkańcom naszego regionu.

Jak sam instruktor przyznaje, zajęcia cieszą się dużą popularnością wśród złotowian – Często jeżdżę po dużo większych miejscowościach i przyznam szczerze, że Złotów na tle tych miast wypada bardzo dobrze, ludzie chcą się tutaj wspinać – wyjaśnia Tomasz Urbański.

Zajęcia ze wspinaczki prowadzone są w Złotowie w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Bohaterów Westerplatte 9A. Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu, a swoich sił spróbować może każdy – wystarczy mieć duże chęci, sportowie obuwie i pozytywne nastawienie – dodaje Urbański.

Wszelkie informacje oraz zapisy na zajęcia dostępne bezpośrednio u instruktora Tomasza Urbańskiego pod numerem telefonu 663-647-454.

Przeczytaj więcej o: sport, zlotow, wspinaczka, wspinaczka panelowa,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group